Licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

AKTUALNOŚCI

Udane wakacje dla MLUKS

Nasi zawodnicy wzieli udział w wielu zgrupowaniach sportowych m. in. w Sarbinowie, Koczale, Prividz (Słowacja), Borowicach, Tucznie.

oglądaj dalej

Harmonogram wyjazdów w okresie wakacyjnym zawodników
MLUKS Karlino

1. 1-6 .07 (6 dni ) Sarbinowo –zgrupowanie kadry wojewódzkiej w grupie młodzik.
  2. 23.07-3.08 (12dni) Świdwin - zgrupowanie kadry wojewódzkiej w grupie młodzik
  3. 31.07-7.08 (8dni) Borne Sulinowo- zgrupowanie dla roczników 2004 i młodsi.
  4. 1-6.08 (6 dni) Karlino – obóz dochodzeniowy w kadrą.
  5. 12-21.08 (10dni) Koszalin- zgrupowanie dla roczników 2003 i starsi.
  6. Zawodnicy Monika Klepuszewska, Amanda Tomczyk i Krystian Brzeziński będą brali udział na zgrupowaniach kadry narodowej.
  7. Zgrupowanie Ludowych Zespołów Sportowych w Karpaczu, (10 dni).
Osoby zainteresowane wysłaniem dziecka na zgrupowanie, bardzo proszę o kontakt z trenerem Wojciechem Sadowskim. tel. 533 277 503

I Puchar Polski Kadetów

W Chęcinach odbył się II Puchar Polski, który był eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Nasi zawodnicy wrócili z trzema medalami, Amanda Tomczyk i Monika Klepuszewska zdobyły złoto, a Krystian Brzeziński srebro.

Monika potwierdziła swoją pozycje w kategorii 46kg a Amanda 49kg wygrała z bardziej doświadczoną zawodniczką z Kraśnika, reprezentantką kraju z ubiegłego roku. Krystian 54kg zajął drugie miejsce ale nadal będzie miał okazje sprostować swój rewanż na OOM.

Bardzo dobrze spisali się również Sebastian Tomczyk 54kg z wynikiem dwóch wygranych walk oraz Kamil Angrot 69kg, który miał trzy zwycięskie pojedynki dzięki czemu również zakwalifikowali się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zajmując miejsca w pierwszej ósemce.

W marcowym Pucharze Polski kadetów w Świdwinie nasz klub najlepiej reprezentował Krystian Brzeziński ( 54kg ), który wygrał wszystkie walki.

W drodze do finału pokonał:
Gibasiewicz Eryk (CERAMIK Krotoszyn) 6:0,Rejnart Klaudiusz (SLAVIA Ruda Śląska) 10:0,Kricki Konrad (TECHNIK Świdwin) 8:2,Fabiś Maksymilian (CERAMIK Krotoszyn) 11:1

W finale Krystian spotkał się z Kordianem Skrzyńskim (AKS Białogard). Obaj zawodnicy zajęli w ubiegłym roku V miejsce na Mistrzostwach Europy, co dodatkowo wzbudziło wiele emocje, choć bardziej faworyzowany był zawodnik z klubu AKS Białogard.

W walce finałowej emocje towarzyszyły do samego końca, ostatecznie z wynikiem 6:6 na korzyść Krystiana, który niespodziewanie został zwycięzcą zawodów. W zawodach udział brali również Sebastian Tomczyk 58kg z wynikiem dwóch walk wygranych zajął 12 miejsce oraz Kamil Angrot i Piotr Marcinkowski.

I Puchar Polski juniorek młodszych

Monika Klepuszewska w kategorii 46kg zdobyła złoty medal, a Amanda Tomczyk w kat. 49kg brązowy.

W klasyfikacji drużynowej województwo zachodniopomorskie uplasowało się na drugim miejscu! Tak wysoka pozycja jest zasługą trzech klubów w naszym województwie: MLUKS Karlino, ZKS Koszalin i AKS Białogard.

Pierwsze zawody w 2016 roku

Cztery zawodniczki z naszego klubu rozpoczęły już sezon startowy. Zawody zorganizowane były w dwóch grupach wiekowych: młodzik i kadetek. Klub zdobył kolejne medale niestety nie wszystkie były złote jednak sam start to kolejne doświadczenie oraz punkt odniesienia swoich sił we współzawodnictwie.

W grupie wiekowej młodzik Oliwia Dąbrowska 39kg wygrała wszystkie swoje walki zdobywając złoty medal. Następna młodziczka Natalia Walczak rywalizowała do 48kg w silnie obsadzonej kategorii zajmując trzecie miejsce. W tej samej kategorii wagowej startowała Monika Klepuszewska, która zajęła drugie miejsce. W kat. 52kg Amanda Tomczyk zajęła trzecie miejsce. Był to pierwszy sprawdzający start dziewcząt, które od poniedziałku będą brały udział w zgrupowaniu kadry w Poznaniu.

stronę wykonała firma: rd dublinowski.pl