Menu
Godziny treningów

Grupa średniozaawansowana i zaawansowana

Poniedziałek 17:00-19:00
Trenerzy: W. Sadowski, D. Takunow

Wtorek 17:00-19:00
Trener: W. Sadowski

Środa 17:00-19:00
Trenerzy: W. Sadowski, D. Takunow

Czwartek 17:00-19:00
Trener: W. Sadowski

Piątek 17:00-19:00
Trenerzy W. Sadowski, P. Woźniak

Sobota 10:30-12:00
Trenerzy: W. Sadowski, T. Krawczyk


Grupa początkująca i najmłodsza

Poniedziałek 16:00-17:15
Trener: W. Sadowski

Środa 16:00-17:15
Trener: W. Sadowski

Piątek 16:00-17:15
Trener: W. Sadowski

Sobota 12:00-13:30
Trenerzy: W. Sadowski, T. Krawczyk


AKADEMIA MLUKSIAKÓW
zajęcia rekreacyjno-ruchowe

Wtorek 16:00-17:00
Instruktorka: M. Kraczkowska

Czwartek 16:00-17:00
Instruktorka: M. Kraczkowska


SP Karścino

Wtorek 16:00-17:30
Trener: P. Woźniak

Czwartek 16:00-17:30
Trener: P. Woźniak

Sala treningowa
Hala Sportowa
ul. Kościuszki 30
78-230 Karlino
Trener - Kontakt
Wojciech Sadowski
tel. 533 277 503
Licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Witamy na stronie internetowej naszego zapaśniczego klubu sportowego!



Udane wakacje dla MLUKS

Nasi zawodnicy wzieli udział w wielu zgrupowaniach sportowych m. in. w Sarbinowie, Koczale, Prividz (Słowacja), Borowicach, Tucznie.

oglądaj dalej

ZAWIADOMIENIE

Zarząd MLUKS Karlino informuje, że w dniu 02.09.2016 roku o godz. 17:30 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Karlinie odbędzie się zebranie Spawozdawczo-Wyborcze MLUKS Karlino.

Wszystkich członków klubu prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.

Ze sportowym pozdrowieniem:
Wiceprezes Radosław Dublinowski


Ogólnopolski Turniej Młodzików oraz Dzieci (2005-2006)

pobierz komunikat zawodów


Harmonogram wyjazdów w okresie wakacyjnym zawodników
MLUKS Karlino

  1. 1-6 .07 (6 dni ) Sarbinowo –zgrupowanie kadry wojewódzkiej w grupie młodzik.
  2. 23.07-3.08 (12dni) Świdwin - zgrupowanie kadry wojewódzkiej w grupie młodzik
  3. 31.07-7.08 (8dni) Borne Sulinowo- zgrupowanie dla roczników 2004 i młodsi.
  4. 1-6.08 (6 dni) Karlino – obóz dochodzeniowy w kadrą.
  5. 12-21.08 (10dni) Koszalin- zgrupowanie dla roczników 2003 i starsi.
  6. Zawodnicy Monika Klepuszewska, Amanda Tomczyk i Krystian Brzeziński będą brali udział na zgrupowaniach kadry narodowej.
  7. Zgrupowanie Ludowych Zespołów Sportowych w Karpaczu, (10 dni).
Osoby zainteresowane wysłaniem dziecka na zgrupowanie, bardzo proszę o kontakt z trenerem Wojciechem Sadowskim. tel. 533 277 503


II Puchar Polski Kadetów

W Chęcinach odbył się II Puchar Polski, który był eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Nasi zawodnicy wrócili z trzema medalami ...

czytaj dalej

I Puchar Polski Kadetów

W marcowym Pucharze Polski kadetów w Świdwinie nasz klub najlepiej reprezentował Krystian Brzeziński ( 54kg ), który wygrał wszystkie walki ...

czytaj dalej

I Puchar Polski juniorek młodszych

Monika Klepuszewska w kategorii 46kg zdobyła złoty medal, a Amanda Tomczyk w kat. 49kg brązowy ...

czytaj dalej

KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH 2016
Zachodniopomorski Związek Zapaśniczy


Pierwsze zawody w 2016 roku

Cztery zawodniczki z naszego klubu rozpoczęły już sezon startowy. Zawody zorganizowane były w dwóch grupach wiekowych: młodzik i kadetek. Klub zdobył kolejne medale niestety nie wszystkie były złote jednak sam start to kolejne doświadczenie oraz ...

czytaj dalej

Kalendarz imprez sportowych na rok 2016

wykonawca: Radek Dublinowski    e-mail: radek@dublinowski.pl